Druga medalja u tri dana Josip Teskera s ‘jednom nogom’ do bronce na G1 turniru u Tallinu

Nakon što se prije par dana u Tallinu okitio naslovom viceprvaka Europe do 21 godine

Teskera u glavnom je gradu Estonije ostvario još jedan sjajan rezultat. Na tamošnjem turniru iz G1 serije osvojio je broncu i tako osvojio 3.60 bodova za olimpijski i svjetski ranking.

Član TKD kluba DIV Knin je kao treći nositelj u svojoj kategoriji bio slobodan u prvom kolu, da bi u drugom s tijesnih 20:19 svladao predstavnika Izraela. Izjednačena je bila i polufinalna borba protiv prvaka Pan Americe i kasnijeg osvajača turnira Melvyja Alvaereza.  Osam borbi u tri dana ostavile su traga na Josipu.

Nastupio je umoran i s načetom, bandažiranom nogom, ali je na koncu Amerikanac slavio sa 16:13. Ipak na kraju smo sretni i ponosni vraćamo u Lijepu našu.